У літньому віці всі процеси реабілітації та загоєння відбуваються не так швидко, як у молодих людей. Плюс до всього, багато людей похилого віку рідко гуляють, мало рухаються. Все це сприяє тому, що навіть після будь-якого незручного руху можна зламати шийку стегна.
Реабілітація після перелому шийки стегна у літніх людей
Повна реабілітація пенсіонерів з таким захворюванням відбувається не раніше, ніж через півроку, і це після самого кваліфікованого догляду в реабілітаційному центрі. Їм може бути страшно, самотньо, боляче, тому дуже важливо, щоб поруч завжди були близькі люди. Але, на жаль, далеко не у всіх є можливість бути разом з хворим родичем цілодобово і надати йому належний догляд. І тоді хорошим рішенням буде визначити пенсіонера для догляду в реабілітаційний центр після перелому шийки стегна.
У реабілітаційному центрі з пенсіонером будуть постійно займатися і забезпечать йому кращий догляд. Фізкультура, контроль ваги, вітаміни, психологічна підтримка – це лише частина заходів, завдяки яким у людей похилого віку підвищуються шанси на якнайшвидшу повну поправку в пансіонаті. Також в пансіонаті для хворих з переломом шийки стегна надається допомога в прийнятті душа, перевдяганні, прийнятті їжі, супровід на прогулянці – доглядальниці в пансіонаті завжди поруч і можуть забезпечити якісний догляд людині у віці. З ними пенсіонери не відчувають себе скуто і затиснуте, медичні працівники роблять все, щоб стати другом і помічником пенсіонеру в реабілітаційному центрі – пансіонаті.
Перелом шийки стегна в похилому віці реабілітація в місті Харків
У пансіонаті для літніх з переломом шийки стегна на ноги можуть встати і пацієнти старше 80 років. Адже в реабілітаційному центрі крім цієї недуги лікують і запобігають інші супутні хвороби людей похилого віку (хвороби серця, судин, і т.д.). Гарного догляду складно домогтися будинку, а домогтися повної реабілітації вдома ще складніше.
Пенсіонери відзначають наступні переваги реабілітаційних центрів і пансіонатів для пенсіонерів після перелому шийки стегна:
• відсутність страху перед хворобою;
• спілкування з іншими хворими людьми похилого віку, підтримку один одного в пансіонаті після перелому шийки стегна;
• лікування супутніх захворювань і догляд в реабілітаційному центрі.