Реабілітація після інсульту в Харкові

Крововилив в мозок викликає загибель клітин головного мозку літніх людей. Людина, котрий переніс цю недугу, може зіткнутися з порушенням координації, складнощами пересування, порушенням мови, пам’яті і навіть частковим і повним паралічем. Період реабілітації залежить від ступеня тяжкості захворювання і може тривати від кількох місяців до кількох років. Тому дуже важливо надати професійну допомогу саме в перші місяці після події, наприклад, в будинку для літніх людей або реабілітаційному центрі. Оптимальним рішенням буде визначити хворого в приватний реабілітаційний центр або пансіонат для реабілітації після інсульту для літніх людей.

Чому для літніх людей важлива реабілітація після інсульту в пансіонаті?

Від того, чи отримає хворий професійну допомогу в реабілітаційному центрі або будинку для літніх людей, залежить, як скоро він зможе видужати і повернутися до свого колишнього життя, і чи зможе взагалі. Після події пацієнт пригнічений, він відчуває не тільки фізичний біль, а й моральну, страх залишитися в такому стані надовго. Через це процес відновлення затягується, адже повне одужання в приватному будинку для літніх людей сильно залежить від емоційного стану хворого.

Тому так важливо вчасно надавати літній людині таку підтримку в приватному будинку для літніх людей після інсульту, як:
• допомога в проведенні гігієнічних процедур;
• щоденна зарядка, масаж, зміна положення тіла для зниження ризику виникнення пролежнів в реабілітаційному центрі;
• вправи з відновлення мови;
• в приватному пансіонаті для відновлення після інсульту також надається допомога в прийомі їжі і ліків.

Як відбувається процес відновлення після інсульту в пансіонаті або будинку престарілих?

У приватних реабілітаційних центрах після інсульту в місті Харків за хворими цілодобово доглядає доглядальниця. У приватному пансіонаті для літніх людей після інсульту вона стає не просто медичним працівником, а й близьким другом, який так потрібен в період реабілітації. Завдяки цьому приватний реабілітаційний центр – це місце, де кожному пацієнту комфортно і затишно, як вдома. Окремим етапом відновлення в приватному будинку для літніх людей є допомога літній людині у відновленні своїх базових навичок і умінь. Пацієнта вчать заново ходити, розмовляти, тримати в руках дрібні предмети. У приватному будинку для літніх людей похилого віку ходять на прогулянки, спілкуються між собою, для них влаштовують концерти та проводять різні свята. Тому реабілітація інсульту в пансіонаті або реабілітаційному центрі майже завжди проходить швидше, ніж в домашніх умовах.

Запропонуйте нам, напишіть у месенджер або заповніть форму

Зателефонуйте нам, напишіть в месенджер або заповніть форму