Догляд за лежачим хворим

Догляд за лежачим хворим вимагає сил і часу. Проблема посилюється, якщо родич літній і страждає деменцією або має інші серйозні порушення. Життя близьких людей в таких умовах стає складною і серед багатьох рішень, які розглядаються в даній ситуації, одне з найбільш вірних – приватний пансіонат для лежачих хворих або сучасний будинок для людей похилого віку. Добре підготовлений персонал забезпечує належний медичний догляд, навчений доглядати тактовно, з максимальною увагою до потреб частково або повністю знерухомлених людей.

«Надія» – приватний пансіонат по догляду за лежачими хворими в г. Харьков

Наш будинок престарілих сучасний і являє собою добре оснащений реабілітаційний центр, де професійний медичний догляд поєднується з по-домашньому затишним обстановкою. Літня людина, що потребує турботи, отримує максимальну підтримку у всіх питаннях, пов’язаних зі станом психічного і фізичного здоров’я. Приватний пансіонат з медичним доглядом для лежачих хворих оснащений таким чином, щоб літній підопічний з особливими потребами відчував себе настільки комфортно, наскільки це можливо. Основне завдання – доглядати так, щоб літній постоялець ні в чому не потребував.

Приватний пансіонат – медичний контроль і максимум турботи про кожного:
• Будинок пристарілих має протипролежневі матраци, ліжка з регулюванням положення, медичний інвентар та все необхідне для людей з важкими діагнозами, що дозволяє доглядати на високому рівні.
• Пансіонат має укомплектований штат, персонал чітко виконує розпорядження – як правильно доглядати за лежачими хворими, що робити для стабілізації стану людей після інсульту або інших захворювань.
• Приватний будинок для людей похилого віку «Надія» забезпечує медичний догляд, масаж і всі необхідні заходи, яких потребує тяжкохворий літня людина.
• Для підопічних розробляється програма реабілітації та адаптації, при необхідності проводяться бесіди з психологом, щоб літній постоялець не відчував себе дискомфортно.
• Будинок пристарілих має спеціалізоване авто для транспортування тяжкохворих людей по місту з супроводом, яке забезпечує компетентний в таких питаннях медичний працівник.

«Надія» – кращий будинок престарілих для людей з особливими потребами

Наш приватний пансіонат для лежачих хворих зручний в усіх відношеннях. Розмістити на проживання в будинок престарілих людей, які не здатні до самообслуговування, можна на будь-який період – ми готові доглядати постійно або тимчасово. Літня людина після інфаркту, з Альцгеймера і з іншими проблемами отримує якісний медичний догляд і знаходиться під цілодобовим наглядом. Відвідувати пансіонат можна без обмежень. Для зручності родичів наших підопічних приватний будинок престарілих для лежачих хворих оснащений системою відеоспостереження. Довірте нам догляд і отримаєте спеціальний дозвіл на доступ до камер в будь-який час. Якщо цікавить ціна, просто зв’яжіться з нами. Вартість послуг, які надає приватний пансіонат для людей похилого віку лежачих хворих, розраховується в індивідуальному порядку.

Запропонуйте нам, напишіть у месенджер або заповніть форму

Зателефонуйте нам, напишіть в месенджер або заповніть форму