Приватний пансіонат для хворих на деменцію

Деменція – захворювання, пов’язане з розладом пам’яті, втратою здатності приймати рішення і багатьма іншими проблемами. В результаті життя хворих, серед яких кількість літніх людей переважає, змінюється в гірший бік. З’являються труднощі з самообслуговуванням, зорові галюцинації – симптоми залежать від типу і ступеня тяжкості захворювання. Зміни в поведінці людей похилого віку ускладнюють життя самих хворих і оточуючих, тому доводиться вирішувати питання – як створити близькій людині максимально можливий комфорт, забезпечити якісний постійний догляд і безпечні умови проживання. Простий спосіб отримати повну підтримку в турботі про людей похилого родичів – звернутися в приватний пансіонат для хворих на деменцію.

Будинок пристарілих «Надія» – сучасний реабілітаційний центр

Приватний пансіонат для людей похилого віку з деменцією знаходиться в г. Харьков. Ми створили найкращі умови для проживання людей похилого віку. Враховано всі моменти – від оснащення у вигляді надувних ванн для проведення гігієнічних процедур лежачих хворих до організації дозвілля. Наш приватний будинок для людей похилого віку з деменцією з технічної точки зору адаптований до всіх можливих вимогам хворих людей. Спеціалізоване обладнання включає інвалідні крісла, ходунки та інші пристосування, які розширюють можливості хворих літніх підопічних і роблять їх життя комфортним. «Надія» – будинок для людей похилого віку з деменцією, де все продумано до дрібниць. Якщо потрібна допомога в транспортуванні літніх хворих, наш приватний пансіонат надасть авто з пандусом і все необхідне для безпечного перевезення.

Пансіонат для деменції «Надія» це:
• Домашня обстановка – затишні кімнати з сучасним ремонтом;
• Якісне обслуговування – персонал уважний з багаторічним досвідом;
• Різноманітний дозвілля – від дружніх посиденьок і TV до виїзних заходів;
• Смачне меню – будинок престарілих забезпечує 4-х разове харчування або індивідуальний раціон;
• Спеціальні програми – догляд, реабілітація, адаптація літніх до нових умов за допомогою психолога;
• Відвідування без обмежень – приїжджайте в приватний пансіонат до рідних в будь-який день.

Вартість послуги: у скільки обійдеться приватний пансіонат

Будинки для людей похилого віку для хворих на деменцію – спеціалізовані заклади, робота яких спрямована на створення кращих умов для літніх людей з урахуванням індивідуальних потреб. Список послуг, які забезпечує будинок престарілих для людей з деменцією, у всіх різний, тому наш приватний пансіонат не має стандартного прайсу. Вартість утримання підопічних розраховується в кожному випадку індивідуально. Масаж та інші заходи, передбачені індивідуальною програмою реабілітації, приватний пансіонат для людей похилого віку надає безкоштовно.

Запропонуйте нам, напишіть у месенджер або заповніть форму

Зателефонуйте нам, напишіть в месенджер або заповніть форму