Пансіонат для літніх з Альцгеймером

Приватний пансіонат для людей похилого з Альцгеймера забезпечить професійний догляд і турботу про близьку вам людину, що має цей важкий вікове захворювання. У приватних пансіонатах для хворих Альцгеймером трудиться досвідчений, висококваліфікований персонал, добре знайомий з усіма особливостями і проявами даної хвороби.

Літні пацієнти приватних пансіонатів для хворих Альцгеймером оточені домашнім затишком і знаходяться в комфортних для себе умовах. Хворим надається своєчасна медична допомога, що сприятливо відбивається на стані їх здоров’я. Персонал піклується про пацієнтів, оточує їх турботою, робить життя комфортнішим.

Наші переваги

Наш приватний пансіонат Альцгеймера в Харкові користується великою популярністю завдяки якісному оснащенню, дбайливому ставленню і хорошому догляду за літніми пацієнтами.
Помістивши до нас хворого літньої людини, ви зможете скористатися наступними перевагами:
• професійний медичний догляд;
• різноманітне, здорове чотириразове харчування;
• своєчасна допомога;
• цікаве дозвілля для пацієнтів;
• комфортні умови проживання і т.д.

У нашому приватному пансіонаті Альцгеймера хворі люди оточені увагою, своєчасної медичної допомогою, цілодобовим контролем і повноцінним чотириразовим харчуванням. Ми намагаємося зробити все можливе, щоб наші літні пацієнти були забезпечені всім необхідним для комфортного життя. Як і в інших сучасних приватних пансіонатах для хворих Альцгеймером, у нас працює спеціально навчений персонал, що вміє грамотно доглядати за такими хворими.

Наш приватний пансіонат для людей похилого з Альцгеймера знаходиться в тихому, екологічно чистому місці. Для літніх людей у ​​нас створені всі необхідні умови. Пацієнти забезпечені своєчасним і регулярним санітарно-гігієнічним обслуговуванням. Досвідчені лікарі постійно стежать за станом їх здоров’я. На кожному поверсі клініки цілодобово чергує персонал.

Як і в інших приватних пансіонатах для хворих Альцгеймером, з хворими періодично розмовляє професійний психолог. Також пацієнти спілкуються один з одним. Вони грають між собою в настільні ігри, гуляють в невеликому, затишному парку, дихають свіжим повітрям. У зонах відпочинку встановлено великі телевізори і зручні м’які меблі. Для наших літніх пацієнтів набагато комфортніше перебувати в суспільстві однолітків, ніж сидіти на самоті в своїх порожніх квартирах, чекаючи рідкісних візитів родичів.

Запропонуйте нам, напишіть у месенджер або заповніть форму

Зателефонуйте нам, напишіть в месенджер або заповніть форму